KONST / Litografier / Färglitografi 11482595
nr 1148 2595
Bengt Bolin
(1933-1996), Sverige
Färglitografi, Bengt Bolin (f. 1933), Sverige. Signerad och numrerad 68/100, motivet: 51x67
Bengt Arne Bolin, svensk målare och grafiker född 1933, död 1996.
Utrop:
500 kr
Såld:
150 kr
måndag 4 december 2017
kl 20:39:42
3/12 09:00:18
100 kr
4/12 20:34:19
Bengt Bolin
Läs mer om Bengt Bolin